Kurs Komplet Marketera

Hej, cześć! Fajnie, że tu jesteś i chcesz się rozwijać. Poniżej znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć na temat kursu.

Kurs jest kierowany głównie dla Social Media Managerów, freelancerów i marketerów, którzy chcą rozwijać marki online.

Da Ci kompletny zestaw narzędzi i wiedzy – wszystkiego, czego potrzebujesz, żeby działać skutecznie i zarabiać na swojej wiedzy.

Co mi da ten kurs ?

Mnóstwo marketingowej wiedzy

Czeka na Ciebie spora porcja uporządkowanej wiedzy, która pozwoli Ci zacząć pracę Social Media Managera lub znacznie rozwinąć horyzonty.

Kurs jest przygotowany tak, że świetnie sprawdzi się dla osób zarówno początkujących, jak i tych bardziej zaawansowanych. Nie nauczę Cię tylko jak opiekować się mediami społecznościowymi, ale sposobu marketingowego myślenia.

Praktyczne zadania

Do każdego modułu mam dla Ciebie kilka marketingowych zadań. Dzięki temu od razu będziesz mógł zastosować nową wiedzę w praktyce i upewnić się, że wszystko jest dla Ciebie jasne.

Wiedzę, która pozwoli zarabiać Ci online i poszerzy Twoje CV!

To, co znajdziesz w tym kursie, to naprawdę cenne umiejętności na rynku pracy. Wszystko rozwija się w takim kierunku, że sprytni i dobrze przygotowani specjaliści od marketingu są intensywnie poszukiwani, a będą jeszcze bardziej!

Spersonalizowany feedback

Nauka nie skończy się dla Ciebie wraz z końcem kursu. Pozostaniemy w kontakcie, a ja będę do Twojej dyspozycji, jeśli będziesz potrzebować marketingowego wsparcia. Nie mówiąc już nawet o tym, że wszystkie zadania kursowe są przeze mnie dokładnie sprawdzane i wracam do Ciebie ze spersonalizowanym feedbackiem.

Dostęp do wszystkich wypracowanych metod

Działam w tej branży już kilka lat, a w pracy agencyjnej codziennie mierzę się z problemami małych, średnich i dużych marek. Marketing to często te same problemy i chcę Ci pokazać, jak możesz patrzeć na to kompleksowo!

Wspólne spotkanie-konsultacje

W grudniu ja i wszyscy uczestnicy kursu spotykamy się na spotkaniu online. To taka forma burzy mózgów i konsultacji, na której każdy uczestnik kursu będzie mógł zadać pytania, skonsultować jakieś problemy albo podzielić się swoimi historyjkami. Ciągle jestem też do Waszej dyspozycji mailowej 🙂

Ten kurs jest dla Ciebie jeśli:

Program kursu

Marketing w Social Media to nie tylko posty i opisy. To tylko odnoga marketingu, dlatego od tradycyjnego marketingu zaczynamy.

Kurs jest pełen praktycznych zadań i sporo modułów odnosi się do przykładów w praktyce. Kurs nie skończy się wraz z kursem! Jestem do Twojej dyspozycji i dostaniesz ode mnie spersonalizowany feedback! Zajrzę do wszystkiego, co wyślesz.

A teraz zobacz, jakie moduły Cię czekają:

Opowiem Ci krótko o tym, jak zmienił się marketing i dlaczego teraz rynek jest tak wymagający. Powiemy sobie o mechanizmach problemów i potrzeb, a potem o prawidłowej kolejności tworzenia marek! Nie zabraknie na pewno grupy docelowej, spójności w marketingu, języku korzyści i wzmianki o tym, czemu jest tak często źle używany. 

Jeśli budowanie marek to coś, co najbardziej Cię fascynuje, ten moduł kursu jest wręcz stworzony dla Ciebie 🙂 Opowiemy sobie o tym, jakie elementy składają się na skuteczną strategię marketingową i wspólnie zorganizujemy sobie małe warsztaty tworzenia marki 🙂

Kiedy już fundamenty tradycyjnego marketingu są mocno ogarnięte, możemy ruszyć z przeniesieniem tego do sfery online! Opowiemy sobie o content marketingu, zasadach pisania w internecie, reklamie, projektowaniu skutecznego lejka marketingowego, a na końcu… stworzymy strategię działań w mediach społecznościowych!

Tworząc ten kurs, bardzo chciałam przygotować coś, co będzie miłym dodatkiem i faktycznie przyda Ci się w pracy. Tak naprawdę dopiero próbując przeprowadzić audyt przekonasz się, jak holistycznie trzeba patrzeć na marki. Czeka więc na Ciebie moduł, który przeprowadzi Cię od A do Z przez świat audytów i pokaże, na co warto zwracać uwagę.

Do każdego modułu są dodane ćwiczenia, które sprawdzam, a następnie wysyłam Ci spersonalizowany feedback. Wszystko po to, żebyś zdobytą wiedzę mógł od razu wdrożyć w praktykę.

O mnie

Julia Florczak

Od kilku lat zajmuję się marketingiem. Zaczęłam pracę jako freelancer, człowiek-orkiestra, który łączył wszystkie marketingowe kanały i sprzedaż. 

Teraz pracuję w agencji marketingowej, gdzie codziennie konfrontuję problemy małych, średnich i dużych marek.

PS: Ja po prostu lubię szkolić! Praca sprawia mi frajdę i uwielbiam przekazywać wiedzę.

Co inni mówią
o pracy ze mną

Poczytaj, co mówią o mnie moi klienci i kursanci 🙂

Ile to kosztuje?

Cena kursu to 529 zł
W przedsprzedaży Kurs kosztuje 429 zł
Później cena wraca do 529 zł
A w tej cenie dostajesz:
Do końca przedsprzedaży zostało:
Dni
Godzin
Minut
Kurs plus konsultacja Teraz 779 zł
Kurs plus konsultacja Teraz 679 zł

Regularna cena konsultacji 350 → czyli o 100 zł mniej

Przygotuj swoją ulubioną herbatę, rozsiądź się wygodnie i ciesz się nową wiedzą! Jesień to czas zdobywania nowych umiejętności, baw się dobrze!