Pozyskiwanie obserwatorów

🧠 Jak w tych ciężkich czasów pozyskiwać nowych obserwatorów? Bez budżetu reklamowego nie jest to łatwe, ale możesz wzmocnić ten efekt;) 💡Pss pamiętaj o dobrym połączeniu z internetem! Materiały video nie wybaczają:)

Praktyczne kwestie freelancera

🧠 Dotarłeś/dotarłaś do końca! W tej części mówię o aspektach stricte dla freelancerów. Jeśli to nie Twój ulubiony temat, możesz pominąć tę część. Zerknij jednak na materiały dodatkowe, które na pewno Ci się przydadzą! 💡Pss pamiętaj o dobrym połączeniu z internetem! Materiały video nie wybaczają:)

Pogadanka o mailingu!

🧠 Ten odcinek nagrałam do odsłuchania raczej w formie podcastu – do posłuchania na spacerze czy do sprzątania ☕Ma Cię zachęcić do prowadzenia działań mailingowych, bo wierz mi… naprawdę warto. 💡Pss pamiętaj o dobrym połączeniu z internetem! Materiały video nie wybaczają:)

Jak pisać w Internecie

🧠 Uniwersalne zasady pisania w Internecie. Jak pisać, żeby chętnie nas czytano i jak pisać, żeby zachować wszystkie marketingowe ustalenia ☕ Coraz częściej mówi się, że to, jak formułujemy komunikaty ma ogromny wpływ na skuteczność postów. 💡Pss pamiętaj o dobrym połączeniu z internetem! Materiały video nie wybaczają:)

Content cz 2

🧠 Przyjrzyj się uważnie contentowym przykładom, które przytaczam w tym i następnym odcinku. Dadzą Ci sporo cennej wiedzy na temat tego, w jaki sposób formułować i przedstawiać content. Zasady są uniwersalne i możesz je zastosować naprawdę dla wielu branż i marek ☕ W tym odcinku mam dla Ciebie wzór harmonogramu treści – dopasuj go do […]

Content!

🧠 Przyjrzyj się uważnie contentowym przykładom, które przytaczam w tym i następnym odcinku. Dadzą Ci sporo cennej wiedzy na temat tego, w jaki sposób formułować i przedstawiać content. Zasady są uniwersalne i możesz je zastosować naprawdę dla wielu branż i marek ☕ W następnym odcinku mam dla Ciebie wzór harmonogramu treści – dopasuj go do […]

Kanały dystrybucji

🧠 Nadszedł czas, żeby wspomnieć co nieco o kanałach dystrybucji i o tym, że można je łączyć, jednocześnie śledząc, skąd pochodzą nasi odbiorcy ☕ 💡Pss pamiętaj o dobrym połączeniu z internetem! Materiały video nie wybaczają:)

Analiza konkurentów w Social Media

🧠 Przechodzimy do części socialowej, pewnie Twojej ulubionej. Nie moglibyśmy zacząć od niczego innego, jak od analizy konkurencji, więc mam nadzieję, że jesteś dobrze przygotowany na nową wiedzę☕ W materiałach dodatkowych czeka na Ciebie wzór analizy:) 💡Pss pamiętaj o dobrym połączeniu z internetem! Materiały video nie wybaczają:)

Wyróżnik

🧠 3 słowa o… wyróżniku! Wszystko po to, żeby móc nasze wyróżniające cechy przenieść do świata online☕ 💡Pss pamiętaj o dobrym połączeniu z internetem! Materiały video nie wybaczają:)

Marka jak człowiek

🧠 Marka, tak jak człowiek, ma swój określony zestaw cech i kieruje się konkretnymi wartościami. To, jaka jest nasza marka, będziemy wyrażać w Social Mediach naprawdę na wielu płaszczyznach ☕ 💡Pss pamiętaj o dobrym połączeniu z internetem! Materiały video nie wybaczają:)